Döveç Group’tan eğitime destek - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Yaşam

Döveç Group’tan eğitime destek

döveç group

Topluma olan sorumluluk bilinciyle hareket eden Döveç Group, çocukların daha iyi eğitim almalarını sağlamak amacıyla çeşitli yardımlarda bulunmayı sürdürüyor. Döveç Group, bu kapsamda beş farklı okula okul çantası ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunarak eğitime destek verdi.

Şehit İlker Karter İlkokulu, Dr. Suat Günsel İlkokulu, İskele Maarif Anaokulu, Esentepe Ortaokulu ve Tatlısu İlkokulu gibi okullara yapılan kırtasiye ve okul çantası yardımlarıyla, Döveç Group, çocukların eğitim hayatlarına olumlu bir katkıda bulunmayı hedefliyor.


Döveç Group Yönetim Kurulu Başkanı, Burçin Döveç, “Eğitim; bireyin kendisini, çevresini ve dünyayı tanımasını sağlar. Bu nedenle çocuklara daha iyi bir gelecek sunabilmek adına eğitime yatırım yapmak son derece önemlidir,” şeklinde konuştu.

Döveç Group, eğitimi toplumsal kalkınmanın en önemli unsurlarından biri olarak görmekte ve bu bilinçle hareket etmektedir. Yapılan bu yardımlarla, çocukların eğitimine katkıda bulunulması ve onların daha iyi şartlarda öğrenim görmeleri amaçlanmaktadır.

Döveç Group, toplumun her kesimine hizmet etmeyi amaç edinmiş olup, bu hedef doğrultusunda eğitime destek vermekte ve bu alandaki yatırımlarının, toplumu daha bilinçli, daha donanımlı ve daha adil bir şekilde geliştireceğine inanmaktadır.

Döveç ailesi olarak, eğitimin gücüne inanılıyor ve çocukların daha aydınlık bir geleceğe sahip olmaları için elden gelenin en iyisi yapılıyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
1
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar