EkonomiEmlak

“Döveç Construction” ilgi gördü


Cityscape Global gayrimenkul geliştiricilerini, mimarları, özel konut alıcılarını, emlak danışmanları bu fuarda buluşturdu. Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün dev markası Döveç Construction da yatırımcıları Kuzey Kıbrıs’a davet için bu fuardaydı
Döveç Construction dünyanın en prestijli inşaat ve emlak fuarında ülkemizi temsil etti
Kuzey Kıbrıs'ta sektörünün öncülüğünü göstermiş dev markası olan Döveç Construction, 15 yıldır düzenlenen, dünyanın en prestijli inşaat ve emlak fuarı olan Cityscape’te ülkemizi temsil ederek kaliteli yaşam sunma ilkesi ve inşaat sektörünün birinci sınıf yapı sertifikalı projelerini bir çok farklı ülkeden katılan misafirlere farklı vizyonu ile sundu.


Döveç Construction direktörü Burçin Döveç, 30 yıla yakın bir süredir, 1989'dan bu yana hep yükselen bir çizgide inşaat sektöründe hizmet verdiklerini ifade ederek; "İnşaat sektöründe yeni projelerle adamızda değer yaratan bir firmayız. Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkulde yeni anlayışlar sunmaya devam edeceğiz.Tabii ki Döveç olarak bu fuarda olmamızın önemi çok büyük. Burada amacımız yatırımcıları Kuzey Kıbrıs'a davet etmek ve inşaat sektöründeki başarımızı adamıza yeni yatırımcılar getirerek de arttırmak olacaktır."dedi.
Fuarda Döveç Costuraction standını  Türkiye’nin tanınmış sanatçılarından Aysu Kayave mankenleri de ziyaret etti. Sanat ve manken  camiası da ülkemizde daire almak için kolları sıvadı. Yakın bir zamanda ülkemize gelip Döveç’le   ev  konusunda pazarlığa oturacaklar.

30 yıllık bir marka
Yaklaşık 30 yıldır ülkemize birçok proje ile değer katan Döveç Grup, inşaattan, emlağa, spor merkezlerinden, yurtlara ve ahşap sektörüne uzanan şirketleri ile tüketiciye kaliteli yaşam alanları ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Sektörlerinde öncü olan Döveç Construction, Arredo Kitchen and Furniture, Döveç Fitness ve Alfam Dormitories ile Döveç Grup gelişmeye ve birçok farklı organizasyonla da tüketicilere ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı