Ekonomi

Domino’s Pizza Girne’de lezzetli açılış
  • Uluslararası franchise markalarını başarıyla ülkemize taşıyan Kaner Şirketler Grubu tarafından 2013 yılında Kuzey Kıbrıs’a kazandırılan Domino’s Pizza’nın üçüncü mağazası Domino’s Pizza Girne için resmi açılış etkinliği düzenlendi.

Bir aylık “soft opening” sürecinin ardından Domino’s Pizza Girne mağazasının resmi açılış etkinliği, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, davetliler, çözüm ortakları ve basın mensuplarının katılımıyla 18 Temmuz Pazartesi akşamı gerçekleştirildi. Açılış etkinliği Kaner Şirketler Grubu Direktörü Güliz Kaner ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’nün konuşmaları ile saat 20.00’de başladı.
Güliz Kaner
Güliz Kaner

Güliz Kaner açılış konuşmasında Kaner Şirketler Grubu olarak her geçen gün büyümeye, büyürken de her alanda en iyiyi sunmaya ve standartları yükseltmeye devam ettiklerini kaydetti. “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olan Domino’s Pizza’nın Kuzey Kıbrıs’taki üçüncü mağazasını Girne halkı ile buluşturmanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Kaner, ülkemizde servis sektöründe yaşanan zorlukların da ivedilikle aşılması yönünde temennilerine de konuşmasında yer verdi.“Kuzey Kıbrıs’ta insan kaynağına ulaşım, kalifiye elaman bulmak, ithalat süreçlerindeki bürokrasi, yerel ürünlerde aranan kalite veya çeşitlilik, yasaların AB standartlarına göre eksiklikleri gibi servis sektöründe yaşanan zorluklar, dünya zincirlerini ülkeye taşırken yaşadığımız zorluklardan daha fazladır” diyen Kaner, yaşanan bu sıkıntıların bir an önce çözümlenmesini istedi.

“Domino’s Pizza’yı bu denli sahiplenen tüm halkımıza çok teşekkür ederim” diyerek sözlerine son veren Kaner’in ardından Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü kısa bir açılış konuşması yaptı. Kaner Şirketler Grubu’nun ticaretin çeşitli alanlarında ve hizmet sektöründe yıllardır varolan ve en iyiyi yapmaya çalışan güzide kurumlardan biri olduğunu belirten Güngördü, yeme içmeye olan ihtiyacın her geçen gün arttığı Girne’de yerli kuruluşlarımızdan Kaner’i ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ekonomik koşulların dengesizliği ve tüm olumsuzluklara rağmen Domino’s Pizza’yı Girnelilerle buluşturan Kaner Şirketler Grubu’na teşekkürlerini sunan Güngördü, yeni mağazanın hayırlı olmasını ve Kaner Şirketler Grubu’nun başarılarının devamını diledi.

Konuşmaların ardından Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Kaner Şirketler Grubu Direktörü Güliz Kaner ve Domino’s Pizza Yöneticisi Eda Akdeniz tarafından kurdela kesilerek yeni mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

Nidai Güngördü
Nidai Güngördü

Nidai Güngördü de pizza yaptı

Mağazanın gezilmesinin ardından Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ve bazı konuklar da Domino’s ustasından pizza yapmanın inceliklerini dinleyerek kendi pizzalarını yapmayı denedi. Güngördü’nün Domino’s Pizza’nın profesyonel mutfağında pizza yapmayı denemesi renkli anlara sahne oldu. Basın mensuplarının sorusu üzerine Güngördü, ilk kez pizza yapmayı denediğini ve büyük bir keyif aldığını dile getirdi.

Dance FM ve Enerji FM’in de canlı yayınları ile dinleyicilerine aktardığı Domino’s Pizza Girne mağazasının resmi açılış etkinliği düzenlenen kokteylin ardından sona erdi.

Şht. Orhan Durusoy Sokak’ta bulunan Neo Park Alışveriş Merkezi’nde hizmete açılan Domino’s Pizza Girne mağazası, Girne’deki dağıtım alanı içerisinde paket servisi ile de hizmet verecek. Haftanın her günü, 11.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Domino’s Pizza’nın Girne mağazası için 444 37 74 numaralı sipariş hattı kullanılıyor.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 171550,171548,171547,171546,171545,171544″][/images_grid]

Başa dön tuşu