Doğulu kardeşlerden bomba gibi eğlence

0
21

Kurban Bayramı’nda ülkemize adeta yıldız yağdı. Birçok ünlü isim bayramda çeşitli otellerde sahne aldı veya tatil yaptı.
Çatalköy bölgesinde hizmet veren Malpas Hotel bu bayram Türkiye’nin en ünlü isimlerini sahnesinde ağırladı. Malpas Hotel konserlerden elde ettiği gelirin tamamını Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlayacağını açıklamıştı. Bayram boyunca Malpas Hotel’de Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu konserleri yer aldı.
Geçtiğimiz akşam otelde adeta Doğulu kardeşler fırtınası yaşandı. Kenan ve Ozan Doğulu kardeşler açık havada verdikleri konserde muhteşem bir performansla ülkemiz insanı ile buluşmanın mutluluğunu yaşadılar. Oldukça kalabalık olan gecede serin havaya hiç aldırış etmeyen konuklar Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu kardeşlerle eğlenmenin tadını çıkardılar.
Gecenin sonunda sahneye çıkan Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı, Reşat Altınör’e, Fahri Altınör’e ve Emin Hallaç’a böyle bir organizasyonu düzenlediklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Konser sonrası Doğulu ile ritim tuttular
Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinden Ozan Doğulu, en hit parçalarla eğlence severlere Kenan Doğulu konseri sonrasında coşku dolu saatler yaşattı. Ozan Doğulu, en hit parçalarla eğlence severleri ritimler eşliğinde eğlendirdi. Oldukça yoğun ilgi gören parti sabahın ilk ışıklarına dek sürdü.

Yolanthe Cabau takı defilesi 15 Kasım’da
Kenan Doğulu konseri sonrası yapılması planlanan Yolanthe Cabau takı defilesi 15 Kasım tarihine ertelendi. Merakla beklenen defile 15 Kasım’da Malpas Hotel’de ülkemiz insanı ile buluşacak.