DJ’lerle ritim tutacaklar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Magazin

DJ’lerle ritim tutacaklar

Havaların ısınmasıyla birlikte bahar mevsiminin en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde club sektöründe, organizatörler yaz öncesi birbirinden farklı sanatçılarla eğlence sektöründe faaliyetlerine başladı.


Türkiye’nin en iyi isimlerinden biri olan DJ Burak Yeter, Girne Jasmine Court Hotel, Club Soho’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Cumartesi gecesi gerçekleşecek olan Burak Yeter partisine ülkemizin yetiştirdiği başarılı DJ’lerden Umut Özsoy da eşlik edecek.

Türkiye’de sayısız ödüller kazanan ve dünyanın her yerini gezerek performanslarına devam eden Burak Yeter, bu kez Kıbrıs’ta hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

 Burak Yeter, “Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Sertap Erener” gibi birçok isimle çalışmalarıyla ün kazanarak, dünyanın her yerinde performanslarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Aynı kabinde yer alacak olan Umut Özsoy, 2008 yılında 1. olarak tamamladığı DJ’lik yarışmasından sonra ülkemizde bulunan tüm club’ların kabinlerinde yer alarak, eğlence sektörünün aranan isimleri arasında zirvede yer alıyor.

Gecede eğlence severleri çeşitli sürprizler de bekliyor. Sürprizler arasında perküsyon şov, Demet Akalın, Sinan Akçıl gibi isimlerin sahnesine dans eden birbirinden yetenekli dansçı kızların da dans şovları yer alacak. Gerçekleşecek olan bu hareketli parti ye 4 Mayıs Cumartesi gecesi Girne Jasmine Court Hotel, Club Soho ev sahipliği yapacak.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar