Dizdarlı: Herhangi Bir İltimas Veya Haksızlık Yok - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 21, 2023
Kıbrıs

Dizdarlı: Herhangi Bir İltimas Veya Haksızlık Yok

Devlet hastanesi

Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Dizdarlı, bu sabah by-pass ameliyatına alınan Dr. Fahri Karagözlü’ye hastanede herhangi bir iltimas veya haksızlığın söz konusu olmadığını vurguladı.

Başhekim Bülent Dizdarlı, basında yer alan, “Dr. Karagözlü’ye Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde iltimas geçildi” haberleriyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Dizdarlı, Fahri Karagözlü’nün 4 Nisan’da geçirdiği ciddi kalp rahatsızlığı sonrası hastanenin önce koroner bakım ünitesine yatırıldığını, buradaki ilk tedavisinden sonra kardiyoloji servisine alındığını belirtti.


Bülent Dizdarlı, Karagözlü’ye rutin tetkiklerin yanı sıra echo ve anjiyo gibi noninvasiv ve invasif tetkikler yapılırken, medikal tedavisinin de sürdürüldüğünü aktardı.

Dizdarlı, her hafta düzenli toplanan Kardiyoloji Konseyi’nce tüm bulguların incelendiğini ve hastaya by-pass ameliyatı yapılması gerektiği kanaatine varıldığını belirtti.

Dizdarlı açıklamasını şöyle tamamladı:

“Bu gelişmeler üzerine 30.05.2017 tarihinde Kalp Damar Cerrahisi Servisi’ne nakil edilen hasta bugün saat 09.00 itibarıyla by-pass ameliyatına alındı. Ameliyat hâlen sürüyor. Görüldüğü gibi hastanemizde Dr. Fahri Karagözlü’ye yönelik herhangi bir iltimas veya haksızlık olmamıştır. Her hangi bir vatandaşımıza uygulanan prosedürün aynısı ona da uygulanmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar