Magazin

Didem adamıza gelmeye hazırlanıyorEkranların sevilen yüzü Didem Deren, kısa bir süre sonra ülkemize geleceğinin müjdesini verdi. Çok yakında adamızda önemli bir geceyi sunmaya hazırlanan Didem Deren, burada kısa bir tatil yapıp, yaz sezonuna fiziken ve ruhen hazır bir şekilde gireceğini söyledi.

Ekranların sevilen ve aranılan yüzü Didem Deren, oyunculuğunun yanı sıra, sunuculuk işinde de bir hayli başarılı ve bir o kadar da iddialı. Yıllarca radyo programcılığı yapan, ayrıca reklam ve belgesel seslendiren güzel sunucu, kelimenin tam anlamıyla hem göze, hem de kulağa hitap ediyor.

Finlandiya ilhamlı eğitim sistemi ile dikkat çeken Fidol Okulları’nın, Çekmeköy Fidol Anaokulu Tanıtım Toplantısını sunan Didem Deren, velilerden tam not aldı. Sempatik tavırları ve başarılı sunumuyla dikkat çeken ekranların güzel sunucusunun gece için özel olarak diktirdiği kırmızı tulumu, çok beğenildi.

Hedefini; “Türkiye’nin sayılı sunucuları arasında yer almak” olarak açıklayan Didem Deren, bir yandan oyunculuk, diğer taraftan sunuculuk işleriyle, günlerinin bir hayli yoğun geçtiğini belirtti.
Başa dön tuşu