Magazin

Demet’le liste başını “Ateş” bastı


Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümünü müzik severlerle buluştu…

Demet Akalın’ın “Ateş” ismini verdiği kariyerinin 11. albümü müzik listelerinde ilk sıraya yerleşti. Radyo ve müzik kanallarının en çok istek alan isimlerinden biri olan Demet Akalın, yeni şarkılarıyla da yine kendi rekorunu kırıyor.

Geçtiğimiz hafta çıkarttığı yeni albümü “Ateş” ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Demet Akalın, yeni şarkılarıyla önce sosyal medya gündeminde sonra da müzik listelerinde bir numaraya yerleşti.

Çıkardığı tüm albümlerle rekor satış rakamlarına ulaşan Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümünü “Ateş” ile yine zirvede yer alıyor.  Resmi dinlenme ve indirilme listelerindeki verilere göre, 1 numara olan Demet Akalın, yeni şarkılarının da tıpkı diğer şarkıları gibi müzikseverler tarafından beğeniyle karşılanmasından çok mutlu olduğunu söylüyor.

Demet Akalın DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan albümü “Ateş” in ikinci klibini bu hafta sonu “Ağlar O Deli” şarkısına çekiyor.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı