Dekorasyon Yenilemenin En Pratik Hali Kanepe Değişimi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Türkiye

Dekorasyon Yenilemenin En Pratik Hali Kanepe Değişimi

Zamanınızın büyük çoğunluğunu oturma odasında geçiriyor, rahatlığınızı artırmayı planlıyorsanız konforlu kanepe tasarımları arasında seçim yapabilirsiniz. Özel sırt ayarı bulunan modellerle sohbetlerinizin kalitesini artırabilir, kitap okurken ya da film izlerken konforun tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda zarif tasarımlara sahip modeller ile dekorasyonunuza zarafet katabilirsiniz.

Yenilikçi Kanepe Modellerini Keşfedin

Kanepe modelleri, yenilikçi tasarımları sayesinde ideal yumuşaklığa sahip süngerlerden üretilir. Kullanılan süngerler, vücudunuzun şeklini alarak günün yorgunluğundan kurtulmanızı sağlar. Sünger detayları, yüksek yoğunluğa sahip olup çökmeye karşı dayanıklıdır. Böylelikle uzun süre kullanıma uygun olup film ya da dizilerinizde sizlere rahatlığı ile eşlik eder. Sünger kısımlarının sağladığı konfor, iç iskelet yapısı ile desteklenir.


Ürünlerde yer alan iskelet tasarımları bazı modeller de hareketli bir yapıya sahipken diğerlerinde sabittir. Hareketli iskeleti bulunan tasarımların sırt kısmı kademeli olarak ayarlanır. Hareketli iskelete sahip modeller de 14 farklı kademe ayarı bulunuyor olup kullanımı oldukça kolaydır. Karmaşık ve zorlayıcı işlemlere ihtiyaç duymadan modelleri rahat edeceğiniz pozisyona getirebilir, isteklerinize uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kanepe Takımları ile Evinize Modern Bir Dokunuş!

Kanepe koltuk takımı seçenekleri, renk özellikleri sayesinde avangart, retro ya da vintage gibi farklı tarzları yakalamanıza yardımcı olur. Lacivert ya da gri tonlara sahip modelleri ile Japandi stilini yaratabilir, sade mutluluk felsefesine dayanan bir tarz oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bordo renge sahip olan kanepeleri; çeşitli aksesuarlar ile tamamlayabilir, minimalist bir görüntüyle destekleyerek renk kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Trendlerin dışına çıkmak isteyen kişiler arasında yer alıyorsanız ise ikili kanepe modellerini koltuklarla tamamlayabilir, tarzınıza uygun renklerle doğallık yakalayabilirsiniz. Daha sıradışı ve kullanışlı bir dekorasyon için ise üçlü kanepe seçeneklerine bir şans verebilirsiniz. Bu tasarımları eviniz ya da ofisinizde tercih edebilir, aynı anda üç kişinin oturabileceği alanlar oluşturabilirsiniz.

Ürünler; suni deri, kumaş ya da keten gibi farklı materyallerden de tasarlanır. Bu materyaller, kaliteli bir yapıya sahip olup yumuşak dokuları ile sizlere konfor sağlar. Cildinizde ipeksi bir dokunuş bırakarak tatlı uyuklamalarınızın konforunu artırır. Kaliteli kumaşı ile dikkat çeken tasarımlar metal çerçeveye oturtulur. Metal çerçevesi sayesinde paslanma benzeri durumların oluşmasını engelleyerek dayanıklı bir yapı kazanır.

koçtaşKeyifli ve Samimi Sohbetler için Kanepeler

Arkadaş sohbetlerinin samimiyeti, akşam saatlerinde mahmurlukla yer değiştirirken Koçtaş yataklı kanepe seçenekleri imdadınıza yetişir. Bu modeller, uykulu gözlerle bakan sevdikleriniz için konforlu ve rahat bir alan oluşturur. Otomatik ve kolay kullanılan mekanizması sonucunda saniyeler içinde yatağa dönüşerek sohbetlerinizi geç saatlere kadar sürdürebilmenize yardımcı olur.

Kanepe takımı seçeneklerinde kol destek kısmı da yer alır. Bu kısım ürünlerin köşe bölümlerinde yer alıyor olup sizin için ekstra alan oluşturur. Çay bardağı, su gibi içecekleri taşıyabilecek olan boyuta sahip köşe kısımları sayesinde film ya da dizilerinizi içecekler eşliğinde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu kısımlara yaslanarak oturuş pozisyonunuzu ayarlayabilirsiniz.

Kol destek kısımları ürünlerin görüntüsünün de tamamlanmasına katkıda bulunur. Tasarımlardan bazıları elde silinerek temizlenebilir. Bu seçeneklerin temizliği için sabunlu su ve bez yeterlidir. Sabunlu su da ıslatılan bez ileri ve geri hareketler yapılarak kullanılır. Kanepe fiyatları ürün özellikleri dikkate alınarak belirleniyor olup modele bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Siz de rahatlığından ödün vermeden, harika bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız Koçtaş’ta yer alan modern ve kaliteli kanepe modellerini inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun, birbirinden şık modelleri inceleyebilir; yaşam alanlarınızı kişiselleştirecek ve tarzını yansıtmanızı sağlayacak kanepe modellerini kolayca bulabilirsiniz.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar