Magazin

Dansları Yunanistan’da şampiyon!MEKSİKA’YLA YOLA DEVAM:

MOD “Ministry of Dance” okulunun genç ve yetenekli dansçıları Yunanistan’daki Euroson Latino Quilifiers’te gururumuz olarak şampiyonluğu kaptı. Yetenekli grup Meksika’daki Dünya Salsa Latin Dans yarışmasına gitmeye hazırlanıyor

 

Yunanistan’ın Loutraki beldesi Club Hotel Casino’da organize edilen Salsa Spring Festivaline katılan ve Euroson Latino Quilifiers elemelerine giren MOD “Ministry of Dance” okulunun dansçıları Elis Sermaye, Beren Barlasoğlu, Simay Atamtürk ve Karel Biran’dan oluşan ülkemizin yetenekli grubu, dans seviyesi çok yüksek ekiplerle yarıştı. 8-11 yaş arası salsa kızlar solo yarışan Elis Sermaye ve 8-11 yas arası salsa çiftlerde yarışan Elis Sermaye ve Karel Biran üstün bir başarı göstererek şampiyon oldu.

 

MOD “Ministry of Dance” okulu öğretmenleri Bilgen ve Ahmet Arık’ın büyük bir sevinç ve gurur yaşadığı bu büyük başarı sonrası, “Emeklerimizin karşılığını aldık ve çok mutlu olduk.” dediler.

Bu başarı ile Elis Sermaye ve Karel Biran 25 Haziran’da Meksika’da yapılacak olan Dünya Salsa Latin Dans yarışmasına katılmaya hak kazandı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı