Daha çağdaş ve demokratik bir kurum - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
Kıbrıs

Daha çağdaş ve demokratik bir kurum

Daha çağdaş ve demokratik bir kurum

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) Çalışanları Sendikası Bay-Sen Yönetim Kurulu, Kurum Müdürlüğü’ne atanan Mete Tümerkan’ı ziyaret ederek başarı diledi.
Bay-Sen Başkanı Salih Sakallı ziyarette, son üç dönemdir BRTK Müdürlüğü’ne kurum içerisinden çıkan birisinin atanmasının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, bunun bir gelenek olmasını diledi.
Sakallı, BRT Müdürü Tümerkan’ın uzun yıllardır kurumda çalıştığını, kurumun sorunlarını yakından bildiğini belirtti.
Sakallı, “İnşallah yeni dönemde size kısmet olur ve yasanın geçmesiyle BRTK’nın daha huzurlu, daha mutlu, daha güncel ve daha yapısal bir hale gelmesinde büyük emeğiniz ve katkınız olur” dedi

Tümerkan: Sıkıntıların bilincindeyim


BRTK Müdürü Mete Tümerkan da, kurumun 50’nci yılını tamamlarken daha çağdaş, daha demokratik ve çalışanının huzurlu olduğu bir yer haline gelmesi konusunda üzerine düşeni yapacağını vurguladı.
“Ancak ekip ruhuyla kazanılacak başarıyla bir yere gelebiliriz” diyen Tümerkan, sıkıntıların bilincinde olduğunu belirtti.
Tümerkan, “Bu sıkıntıların çözümlenmesi noktasında birlikte çalışma ve birlikte enerji harcamada sizinle berber olacağımı söylemek istiyorum. Herhangi bir şekilde farklı bir duruşumuz, farklı bir yaklaşımımız olmayacak. Hepimizin de ortak gailesi BRT’nin daha iyi bir yere gelmesidir” dedi.
BRTK’nın 50’inci yılında olmasının getireceği sorumluluklar da olduğunu vurgulayan Tümerkan “Yarım asırlık bir kurumdayız ve bu kurumun artık kurumsallaşması gerekir” diye konuştu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar