Daha 3 yaşındaydı

25 Mart 2013 Pazartesi | 09:27
Daha 3 yaşındaydı

 

OTOPSİ SONUCU BEKLENİYOR… Güzelyurt’ta önceki gün 3 yaşındaki Cennet Hilal Tören’in yaşamını yitirdi. Kamyonetin çarptığı minik Cennet, acilen Lefkoşa’ya kaldırılmıştı. Tüm müdahaleler ve çabalara rağmen, minik Cennet kurtarılamadı

ARAÇ SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI… Güzelyurt Karadeniz Sokak’ta, önceki gün TCL 396 plakalı kamyonetle 3 yaşındaki Tören’e çarpan araç sürücüsü Arif Bölüm tutuklandı. Dün Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan sürücü için mahkeme 1 gün süre ile poliste tutuklu kalması emrini verdi  

Ceren ÖZBİLGüzelyurt Karadeniz Sokak’ta kamyonetin çarptığı 3 yaşındaki Cennet Hilal Tören hayatını kaybetti. Kaza önceki gün saat 11.30’da narenciye bahçelerinin bulunduğu Güzelyurt Karadeniz Sokak’ta 22 yaşındaki Arif Bölüm yönetimindeki TCL 396 plakalı kamyonetin yolun solunda park halinde bulunan bir kamyonun yanından geçerken bankette bulunan 3 yaşındaki Cennet Hilal Tören’e aracının sağ arka tekerleği ile çarpması sonucu meydana geldi.
Kazada ağır yaralan 3 yaşındaki Tören kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde dün sabah saat 05.30’da yaşamını yitirirken araç sürücüsü Bölüm’ün tutuklandığı öğrenildi.

Polis soruşturması devam ediyor…
Olayla ilgili tutuklanan 22 yaşındaki araç sürücüsü Arif Bölüm dün Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme Bölüm’ün bir gün daha poliste tutuklu kalması emrini verdi.

Otopsi sonucu bugün açıklanacak…
3 yaşındaki Cennet Hilal Tören’in yaşamını yitirmesine neden olan kazayla ilgili polis soruşturması devam ediyor. Tören’in yaşamını yitirmesinin nedeni bugün açıklanacak otopsi sonucu ile ortaya çıkacak.

Narenciye kesimi yapıyorlardı…
Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne narenciye kesim işçisi olarak gelen 3 yaşındaki Cennet Hilal Tören’in annesi Aysel Tören ve babası Müslüm Tören acı olay yaşandığı sırada bahçede kesim yapıyordu. Kamyonetin kızlarına çarptığını fark eden Aysel Tören ve Müslüm Tören perişan oldu.