Creditwest yöneticileri hem eğlendi hem öğrendi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Nisan 25, 2024
Magazin

Creditwest yöneticileri hem eğlendi hem öğrendi

Creditwest Bank Genel Müdürlüğü’nde görev alan yöneticiler ile Creditwest Insurance ve 14 şubesindeki müdürlerin katıldığı gecede şarap kültürünün incelikleri ile ilgili temel bilgiler verildi. Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü tarafından organize edilen gecede Creditwest Bank yöneticileri kaynaşma imkanı da buldular.


Şarap uzmanı Özdal Kerem’in yöneticilere verdiği kursta; şarabın tarihçesi ve şarap sunumunun temel prensipleri ile ilgili bilgi verildi. Aynı zamanda şarabın görünümü incelenerek, koklanarak ve tadılarak, şarabın hangi derecede, nasıl servis edileceği konularında bilgiler verilerek dünya şarapları konusunda katılımcılardan geri bildirimler alındı.

Organizasyon ile ilgili bilgi veren insan kaynakları müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank’ın yıl içerisinde çalışanlarına yönelik birçok sosyal aktivite düzenlediğini belirterek şarap kültürü ile ilgili bilgilerin verildiği bu kursun Creditwest Bank yöneticilerinin daha bilinçli bir şarap tüketicisi olmalarına katkı koyacağını belirtti.
Çelebi, La Reserva Şarap Kulübü kurucusu Özdal Kerem’in bu alanda uzmanlaşmasını takdirle karşıladıklarını ve Şarap kültürünün gelişimi için yaptığı kişisel ve sermaye yatırımının da örnek teşkil eder nitelikte olduğunu belirtti.

Çelebi, Creditwest Bank’ın 250 çalışanı ile ülkede yarattığı istihdamın yanı sıra nitelikli insan kaynağı yetiştirdiğini ve çalışanlarını sadece sektör ile ilgili değil kişisel ve kültürel gelişim alanlarında da eğitimlerin ve kursların süreceğini ifade etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar