Creditwest Bank Ailesi Piknik’te Buluştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Yaşam

Creditwest Bank Ailesi Piknik’te Buluştu

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]C[/dropcap]reditwest Bank’ın 270’ye yakın çalışanı Alevkayası’nda düzenlenen piktikte buluşarak ‘İşci ve Bahar Bayramı’nı aileleri ile birlikte kutladı.

Creditwestbank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, her yıl Geleneksel Piknik aktivitesine çalışan ve ailelerinin çok yüksek oranda katılım gösterdiğini belirterek,  Creditwest Bank İnsan Kaynakları Bölümü ve İdari İşler tarafından organize edilen pikniğe yaklaşık 400 kişinin katılım gösterdiğini, banka olarak bu organizasyonu her yıl daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için özel organizasyonlar düzenlediklerini açıkladı.


Çalışanlar etkinlikte  mangal keyfi yaparak kendileri için özel hazırlanan oyunlara katıldılar. Dart, tavla turnuvası, halat çekme gibi aktivitelere katılan çalışanlar ve aileleri güzel bir gün geçirdiler. Etkinlikte sadece çocuklara özel hazırlanan eğitici ve öğretici etkinlikler de vardı. Çocuklar yüz boyama, define avı, pano üzerine parmak boya gibi yaratıcı aktivitelerin yanısıra çuval yarışı ve halat çekme yarışmaları ile eğlenceli vakit geçirdiler.

Bu piknikte tüm Creditwest ailesi kaynaşma fırsatı bularak hepbirlikte güzel bir gün geçirdiler.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”four” lightbox=”yes” source=”media: 154193,154195,154197,154194″][/images_grid]

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar