Çocuklarına bu ismi veriyorlar

Şu sıralar tüm dünyada milyonlarca kişinin gözü iki hamile kadında. Biri İnglitere Prensi William'ın eşi Düşes Catherine diğeri de Kim Kardashian.. Bebeklerin cinsiyeti, hangi ismin verileceği de en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Kraliyet çifti bu konudaki bilgileri sır gibi saklarken bütün hayatını kameralar karşısında yaşayan Kim Kardashian ile sevgilisi Kanye West'in bebeklerine hangi isimleri vermeyi düşündüğü iki gündür magazin sitelerinde en çok okunan haberlerden.

Çiftin yakın çevresinden gelen haberlere göre Kardashian ve West, bebeklerine büyük olasılıkla North (Kuzey) adını verecek. Çiftin bebeği şimdilik Kim Kardashian ve Kanye West'in isimlerinden türetilen "Kimye Bebek' adıyla anılıyor…

Eğer çift karar değiştirmeyip bebeklerine North ön adını verirse bebeğin tam adı da North West olacak. Basın bu durumu da Alfred Hitchcock'un North By Northwest filmine gönderme yaparak "Kanye West'in bir Hitchcock hayranı olduğunu bilmezdik" diye esprili bir şekilde yorumluyor.

Bu arada bazı magazin siteleri de ünlülerin bebeklerine ilginç isim verme yarışından yola çıkarak çifte ilginç öneriler de getiriyor.

Önerilerden biri çiftin bebeğine gerçekten de basının taktığı Kimye adını vermesi.

Bir başka ilginç öneri de Hazelnut yani Fındık. Bu konuda ilham kaynağı olan ünlü ise kızına Apple (Elma) adını veren Gwyneth Paltrow.

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı