Magazin

City Mall çocuk karnavalı başladıAlışveriş ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yaz tatiline özel olarak organize ettiği Çocuk Karnavalı önceki gün başladı. 7 Gün sürecek olan City Mall Çocuk Karvanalı çocuklara her gün ücretsiz olarak 13:00 – 18:00 saatleri arasında renkli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunacak.

Karnavalın ilk gününde onlarca çocuk eğlenceli atölye çalışmaları, yarışmalar ve gösteriler eşliğinde keyifli zaman geçirdiler, birlikte sosyalleştiler, eğlenirken öğrendiler.
İstanbul Turnagöl Tiyatrosu tarafından sunulan City Mall Çocuk Karnavalı’nda Kıbrıs’ın dört bir yanından gelen çocuklar ve aileleri birlikte dev çiçek bahçesi dekoru içerisinde yarışmalar, atölye çalışmaları, gösteriler ve sürpriz hediyeler eşliğinde eğleniyorlar.City Mall

Dev çiçek bahçesi dekoru içerisinde eğlence

Karnavalda, 10 metre uzunluğunda, 5 metre  genişliğinde özel çiçek bahçesi dekoru ve özel karnaval  çadırında gerçekleşecek olan çeşitli inter-aktif yarışmaların yanı sıra, X Box sanal turnuvaları,  atölye çalışmaları,  simli dövme,  kukla gösterileri, mini tiyatro gösterileri gibi birbirinden keyifli ve eğitici etkinlikler yer alacak.

Herkesin katılıma açık ve ücretsiz gerçekleşecek olan karnavalın programı aşağıdaki gibidir:

7 Ağustos Pazartesi: Okçuluk Yarışması, Doğaçlama Tiyatro ve ödüllü X Box Turnuvaları

8 Ağustos Salı: Ödüllü X Box Turnuvaları, Yarışmalar  ve Sürpriz Hediyelerin Verilmesi

9 Ağustos Çarşamba: Sihirli Sopa Atölyesi ve Eğlenceli Yarışmalar

10 Ağustos Perşembe: Deniz Kabuğundan Kolye Atölyesi  ve Eğlenceli Yarışmalar

11 Ağutos Cuma: Rüzgar Gülü Atölyesi, Sosis Balon Dağıtımı ve Eğlenceli Yarışmalar ve Talk Show

Başa dön tuşu