‘Çıkı Çıkı’ ile adamıza uzandı

17 Kasım 2017 Cuma | 16:29
çıtı

Türkiye’nin güzel şarkıcılarından Ayşe Çınar “Çıkı Çıkı” isimli single çalışmasının tanıtımını ülkemizde yapıyor.

Akdeniz ve Latin müziğinin tınılarını taşıyan ilk albümü ile oldukça beğeni toplayan Ayşe Çınar, herkesin içini kıpır kıpır yapacak, insanlara neşe getirecek “Çıkı Çıkı” şarkısı ile hayranlarının karşısına ikinci kez çıktı. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz sanatçı soluğu Kıbrıs’ta aldı. Tanıtım için Kıbrıs’ta bulunan Çınar, radio ve televizyon programlarına katılarak sevenleriyle buluşuyor.

Tüm dijital platformlarda yerini alan “Çıkı Çıkı”, yönetmenliğini Metin Arslan’ın, müziklerinin ise Erkin Hadimoğlu ve Ender Gündüzlü’nün yaptığı 2016-2017 tiyatro sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oynayan “Gulyabani” adlı müzikalden sözleri single versiyonu için değiştirilerek alındı. Single versiyonunun bestesi Erkin Hadimoğlu ve Ender Gündüzlü’ye, sözleri Metin Arslan ve Ender Gündüzlü’ye, düzenlemesi ise Erkin Hadimoğlu’na ait.

Daha önce devlet tiyatrolarında oynanan müzikallerde şarkılar yorumlayan ve birçok dizinin jenerik müziğini seslendiren Ayşe Çınar, “Yaşamım boyunca öncelikle kendim için keyif alarak yaptığım müziğimi herkesle paylaşmayı seviyorum.” diyor ve “Çıkı Çıkı” şarkısı ile bu yaz insanlara neşe vereceğinin altını çiziyor.