Magazin

Çeyrek asırlık dostlar bir aradaLTL 1994 MEZUNLARI BULUŞTU:  

Her yıl geleneksel olarak toplanan Lefkoşa Türk Lisesi (LTL) 94 mezunları, çeyrek asır sonra 25.mezuniyet yılı organizasyonunda Meyhane Muzeyyen’de bir araya gelerek, coşku dolu bir gece geçirdi

 

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Lefkoşa Türk Lisesi 1994 yılı mezunları, geleneksel olarak her yıl düzenlediği mezunlar yemeğinde bu kez 25. yıl coşkusunu Gönyeli’de yer alan Meyhane Muzeyyen’de gerçekleştirdi. 1994 mezunları istikrarlı bir şekilde her yıl bira araya gelerek hasret gideriyor, lise zamanındaki okul günlerini yâd ediyorlar.

  1. yıl etkinliğine de 60’a yakın mezun katılırken, sohbet ve eğlence yine tavan yaptı. Geceye özel olarak DJ Bora da katılırken, mezunlar 80’li ve 90’lı yılların Türkçe ve İngilizce şarkıları ile adeta kendinden geçti. 94 mezunları, şimdilerde nostalji olan ama kendi lise dönemlerindeki popüler 80’lar ve 90’lar şarkıları ile keyiflerine keyif kattılar. Gecenin sonuna doğru Oryantal Özlem Sultan’ın dansı ile coşku daha da arttı.
    Gece boyunca sık sık fotoğraf çeken mezunlar geleneksel olarak hep beraber de fotoğraflarını çektirerek sosyal gerek medyada yayınlamayı gerekse hatıra olarak arşivlerinde bulundurmayı ihmal etmedi.

Şimdilerde farklı meslek alanlarında hayatlarını sürdüren mezunların bazıları iş veya arkadaş ortamlarında görüşseler de uzun yıllar görüşmeyenler bu vesile ile bir araya geldi. İleriki yıllardaki organizasyonlara katılmak için söz birliği yapan LTL 94 mezunları mekandan eğlenceli bir gece yaşamanın keyfi ile ayrıldılar.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı