Magazin

Ceren ve Tuğba fırtınası esiyor


TÜRKİYE’DE BOY GÖSTERDİLER: “Model of Celebrity” KKTC seçmelerinde birinci gelen Ceren Koşar ve ikinci seçilen Tuğba Öter, Türkiye’de Cemil İpekçi defilesinde podyuma çıkarak dikkat çekmeyi başardılar

HAVADİS’İ ZİYARET ETTİLER: Ceren ve Tuğba’yı KKTC basını da Türkiye’deki defilelerinde yakından takip etti. Özellikle gazeteniz Havadis’in desteklerinden dolayı iki güzel model Magazin ve Spor müdürü Mustafa Özsoy’u ziyaret ederek teşekkür ettiÜlkemizin taçlı güzellerinden ayni zamanda Model of Celebrity birincisi Ceren Koşar ve yine  “Model  of Celebrity” ikincisi Tuğba Öter çok kısa sürede birbirinden başarılı işlere imza attılar.

Gazeteniz Havadis’in yurt dışında da takip ettiği başarılı modeller gazeteniz Havadis, Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy’u ziyaret ederek teşekkürlerini sundular.

İlk olarak geçtiğimiz gün düzenlenen moda duayeni Cemil İpekçi defilesinde yer alan Koşar ve Öter, bir gün sonra da güzel bir organizasyonda defileye çıktılar.

Performansları, duruş ve zerafetleriyle dikkat çeken güzel modeller hedeflerinin çok büyük olduğunu belirttiler.

Noyan’nın tm organizasyonlarında yer alacaklar

Özellikle Türkiye’de ünlü kareograf Banu Noyan’ın desteğini gören modeller ayrıca Noyan’a da teşekkür ettiler. “Model of Celebrity” finaline kadar Banu Noyan’ın organizasyonlarında da yer alacaklarını belirttiler.

Final Mart 2017’de

“Model of Celebrity” finali Mart 2017’de muhteşem bir organizasyonla düzenlenecek. O zamana kadar ara ara defilelerde yer alacak Ceren ve Tuğba heyecanla  final gününü beklediklerini belirtti.

Okula dönüş

Yeni okul döneminn açılması ile Ceren ve Tuğba okullarına dönüş yaptılar. Ceren bu yıl üniversiteye başladı. Tuğba ise şu anda lise son sınıfta okuyor.

model-1 model-3 model-5 model-6Başa dön tuşu