Magazin

Cenk Tevet’le anılara yolculuk yaptılar

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Park Hotel’de sahne alan Cenk Tevet, Barış Manço ve Kazım Koyuncu’nun parçalarıyla konuklarını anılarda yolculuğa çıkardı. Konserine; “Hakim Bey”, “Ayrılmam” ve “Sessiz Gemi” şarkıları ile başlayan Tevet, kendisini eğiten Barış Manço’dan övgü dolu sözlerle bahsetti. “Kan kardeşim” olarak andığı Kazım Koyuncu’yu da unutmayan Tevet, her iki usta sanatçı için de büyük bir alkış istedi.

Konserine istek parçaların yanı sıra her kesimden misafire hitap edecek parçalarla devam eden Tevet, Ömür Gedik’in “Sinan Akçıl şarkısı söylemesi gerekir” sözlerine göndermede bulundu. Tevet, Merit Park Hotel konuklarına “Sinan Akçıl şarkısı söylemesin diyenler alkışlasın” diyerek seyircileri yanına aldı.
“En yakın arkadaşım” dediği Halil Sezai ve “Manevi Babam” dediği Soner Olgun’u da unutmayan ve birer parçalarını seslendiren Tevet, her iki sanatçı için de alkış istedi. Konserin ilerleyen dakikalarında pop, rock, türkü ve arebesk parçalar da seslendiren Cenk Tevet, konuklarını bir saniye olsun yerlerinde oturtmayarak müzik ve eğlence dolu bir gece yaşattı.

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı