Magazin

Cengiz Abazoğlu’nun melekleri: Tülin Şahin, Çağla Şikel ve Özge UlusoySibel ARNA /Hürriyet
 
Bir türlü yaşlanmamanızın sırrı nedir?Tülin Şahin: Elimden geldiğince kendime iyi bakmaya çalışıyorum. Spor, sağlıklı beslenme, çok ama çok düzenli bir hayatım var.

Çağla Şikel: Mesleki disiplinim gereği uykuma ve beslenmeme çok özen gösteriyorum. Sporumu asla aksatmıyorum ama hepsinden önemlisinin hayatta mutlu olmak olduğunu düşünüyorum. Hayatın zorluğunu sizinle yaşayan, sizi gülümseten, sevdiğiniz insanlar, aileniz, dostlarınız ile birçok özel anı paylaşmak insana yaşını unutturuyor. Hem Cengiz’e verdiğim bir söz var. 70’ime dahi gelsem onun defilesine çıkacağım. Kendime iyi bakmam lazım.

 

Özge Ulusoy: Ben ona yaşlanmak değil yaş almak diyorum. Tabii ki yaş alıyorum ama güzel yaş almak için kendime iyi bakıyorum.


Kendinizi nasıl yeniliyorsunuz?

Çağla Şikel: Binlerce insanın gözü önünde icra etmeye çalıştığım bir mesleğim var. Onların beklentilerine cevap vermek, heyecanı birlikte yaşamak beni sahici kılıyor. 20 yıl olacak, hâlâ podyuma çıktığımda elim ayağım buz kesiyor.
Özge Ulusoy: Kendimi geliştirmeye, işimle ilgili konuları araştırmaya, yaratmaya, üretmeye özen gösteriyorum.

 

CENGİZ ABAZOĞLU ANLATIYOR: YAZ SEZONUNUN ENLERİ

adL+Cengiz Abazoğlu işbirliği lansmanınını 1 Mart’ta Raffles Hotel’de 40 modellik büyük bir moda şovuyla tanıtacak.

En moda renk: Pudra tonları, ekru ve her tonuyla mavi.
En sık görülecek dekolte: Derin yırtmaçlar ve miniler. Mikro mini şortlar ve mikro mini etekler tasarladık. Ayrıca göbeği açıkta bırakan crop top’lar da güncel olmaya devam ediyor. Hanımlara spora ağırlık vermeyi öneriyorum.
İlk randevularda en çok giyilecek parça: Bu yaz hem romantik hem de çok seksi bir yaz. İlk randevularda A formlu küçük elbiselerin çok tercih edileceğini düşünüyorum.
Mezuniyetlerde en çok giyilecek parça: Uçuşan şifonlar, asimetrik kesimler ve tüy kadar hafif mikro mini elbiseler sayesinde yaz akşamlarında terlemeden rahatça dans edebilecekler. Mezuniyet zamanı mağazalarımızda stil danışmanlığı hizmeti de vereceğiz.

Başa dön tuşu