Cemre Berkalp Türkiye ikincisi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
FutbolSpor

Cemre Berkalp Türkiye ikincisi

İstanbul-Pendik’de düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’ne katılan ülkemiz sporcularından Cemre Berkalp,  genç kızlar kategorisinde Türkiye ikincisi oldu

Okan KARADEMİR

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 12-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri İstanbul-Pendik’deki The Green Park Hotel & Convention Center’da yapıldı.


Şampiyonada KKTC Milli Takımı adına yarışarak ülkemizi temsil eden Cemre Berkalp,  genç kızlar kategorisinde Türkiye ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı.

Yarışma sonrasında açıklama yapan Cemre, “Başta bana inancını ve desteğini her daim hissettiren, bu podyumda beni ülkemizi temsil etmeye layık gören federasyon başkanımız, Ali Dahlameroğlu’na, hocam, Hakan Yılmaz’a ve Öykü Başar’a, bir an olsun ilgisini eksik etmeyen Cenk Hoca ve Hasan Bölükbaşı hocalarıma sonsuz teşekkür ederim. Her biriniz iyi ki varsınız. Bu yolda hep birlikte her adımda daha ileriye gidebilmek ümidiyle” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar