Magazin

Cem Yılmaz Bafra’yı kahkahaya boğdu

Yeni gösterisiyle ülkemizdeydi
Yeni gösterisi “Diamond Elite Platinum Plus”ın ülkemizdeki prömiyerini Bafra’da yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz, izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi
 Komedyen Cem Yılmaz, yeni gösterisi “Diamond Elite Platinum Plus”ın Kıbrıs prömiyerini Bafra’daki Concorde Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirdi. Her gösterisini kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz’a, ülkemizde ilgi bir hayli fazlaydı. Otelin 900 kişilik tiyatro salonunu dolduran usta komedyen, esprileriyle kırıp geçirdiği Kıbrıs seyircisinden tam not aldı.

Sahnede bakış ve hareketleriyle hep Tarkan gibi bir adam olmak istediğini söyleyen Cem Yılmaz, “Dünyayı Tarkan yönetsin isterdim ancak bazı şarkılarıyla hareketleri uyuşmuyor. Misal ‘dert babasıyım’ diye bir şarkısı var, o şarkıda oynayan Tarkan’a hep sormak istemişimdir ‘Ne derdin var acaba Tarkan?’ diye.” sözleriyle güldürdü. Gösteri sonrası hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Cem Yılmaz’ın ilk Kıbrıs gösterisinden hayli memnun kaldığı gözlenirken, otel yetkililerinden mayıs ayındaki ikinci Kıbrıs gösterisi için yoğun bir talep olduğu bilgisi aldı.

 

Başa dön tuşu