Magazin

Çatalköy’de “Şah”landı


AÇILIŞA BAĞZIBAĞLI DA KATILDI: Ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı da yakın aile dostlarının açılışı için ülkesine günübirlik ziyarette bulundu. “Şah Market Place”in açılışına katılan Bağzıbağlı, gelişmekte olan Kuzey Kıbrıs’ın bu tarz yatırımlara ihtiyacı olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini ifade etti

Kıbrıs’ta bir ilk olma özelliği taşıyan ilk konsept market unvanlı “Şah Market Place” Çatalköy’de hizmete açıldı. İtalyan mimarisiyle dikkat çeken son dönemlerin trendi sanayi konseptini de yapısında barındıran “Şah Market Place” oldukça dikkat çekici bir görüntüye sahip. Standart market ihtiyacının yanı sıra, kasap, balıkçı, şarküteri, taze sebze, canlı çiçek gibi alanlarda da hizmet veren “Şah Market Place” Çatalköy bölgesine yeni bir soluk kattı. Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu, Şah Market Place Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şah, markete ürün veren işletme sahipleri, iş adamları, bölge sakinleri ve yabancı vatandaşlar da katıldı.

Bağzıbağlı’dan günübirlik ziyaret
Ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı’da yakın aile dostlarının açılışı için ülkesine günübirlik ziyarette bulundu. “Şah Market Place”in açılışına katılan Bağzıbağlı, gelişmekte olan Kuzey Kıbrıs’ın bu tarz yatırımlara ihtiyacı olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Marketten alışveriş yapmayı da ihmal etmeyen Bağzıbağlı, “Bugünlerde çok yoğunum, Miss Turkey finali için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yazda mutlaka yeniden ülkeme gelip daha uzun süre tatil yapmak istiyorum” dedi.
( Fotoğraflar: Ahmet VAMIK)Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı