Diğer SporlarSpor

Çamlık uygun adım: 1-3

Voleybol Kadınlar Ligi’nde Lefke Avrupa Üniversitesi, erkeklerde ise Gazimağusa Belediyesi Çamlıkspor yenilgisiz yollarına devam ediyorLAÜ 3-0, ÇAMLIK 3-1:

Kadılar Ligi’nde Lefke Avrupa Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi’ni 3-0 ve erkeklerde de Gazimağusa Belediyesi Çamlıkspor, Yakın Doğu Üniversitesi’ni 3-1 mağlup ettiler

Tonguç KOTAK

Voleybol Kadınlar Ligi’nde Lefke Avrupa Üniversitesi ve erkeklerde de Gazimağusa Belediyesi Çamlıkspor yenilgisiz yollarına devam ediyorlar.
NEU RA 25 Spor Salonu’nda oynanan maçlarda deplasmanda oynayan kadınlarda lider Lefke Avrupa Üniversitesi ve erkeklerde de Gazimağusa Belediyes Çamlıkspor geceyi galip bitirdiler.

Kadınlarda LAÜ yine 3-0

Kadınlar Ligi’nde Lefke Avrupa Üniversitesi deplasmanda karşılaştığı Yakın Doğu Üniversitesi’ni 1 saatte 3-0 kazanarak yenilgisiz liderliğine devam etti.

Erkeklerde, Çamlık, deplasmanda kazandı: 1-3
Erkekler Ligi’nde ise zirvenin iki güçlü takımı Yakın Doğu Üniversitesi ile Gazimağusa Belediyesi Çamlıkspor karşılaştı.
Maça iyi başlayan Çamlık ilk seti 25-22 alarak 1-0 öne geçti. İkinci seti Yakın Doğu 25-15 aldı ve durumu 1-1’e getirdi.
Üçüncü sette de Çamlık daha iyi oynayarak 25-22 aldı ve yeniden 2-1 öne geçen taraf oldu. Son set büyük bir mücadeleye sahne oldu. Bu zorlu setin sonunu daha iyi oynayan Çamlık 25-23 alarak maçı 3-1 kazandı ve yenilgisiz liderliğini devam ettirdi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı