Magazin

Cage geceleri bir başka


Türkiyede adamızı başarıyla temsil eden sanatçımız İnci Pars ve “İşte benim stilim” yarışmasından arkadaşı Neslihan Önder’de konuklar arasındaydı. Oğuzhan’ın isteğini kıramayan ikili sahne’de mini defile yaptı

Cratos Premium’un en sevilen restoranı Golden Cage’te sahne alan olan Oğuzhan, hayranlarının yoğun ilgisi ve alkışları ile sahne aldı. Her zaman olduğu gibi birbirinden güzel şarkıları ile açılış programını yapan sanatçı, konukları eğlence ve müziğe doyurdu.

Türkiye’de adamızı başarıyla temsil eden sanatçımız İnci Pars ve “İşte benim stilim” yarışmasından arkadaşı Neslihan Önder’de konuklar arasındaydı. Oğuzhan’ın isteğini kıramayan ikili sahne’de mini defile yaptı.
Konuklar arasında Milli Eğitim Bakanı Kemal Dürüst ve ailesi de vardı. Doğum gününü kutlayan bakan, gece boyunca Oğuzhan şarkılarıyla eğlendi. Türkiyeli gazeteci, yazar Kürşat Başar’da eğlenenler arasındaydı.  Oğuzhan’ın ricası üzerine Başar ve eşi de sahneye çıktı.
Sahnesinde konuklardan gelen istek parçalara da yer veren Oğuzhan deyim yerindeyse hem coştu hem coşturdu. Kendine özgü dekorasyonu ve mistik atmosferi ile her zaman olduğu gibi yine kendine hayran bırakan Golden Cage, Oğuzhan’la güzel bir konser daha yaşadı.

Fotoğraflar: Mustafa Şenal
Başa dön tuşu