Buray; “Dünyayı Kadın Güzelleştirir” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Magazin

Buray; “Dünyayı Kadın Güzelleştirir”

“SEN SEVDA MISIN”I KADINLAR İÇİN SESLENDİRDİ:
Ünlü sanatçımız Buray, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sahneden kutlayan ünlü sanatçımız, “Kadınlar, hayatımızın en değerli varlıkları. Dünyayı Kadın Güzelleştirir” diyerek “Sen Sevda Mısın” şarkısını kadınlar için seslendirdi

 


Türkiye’de ülkemizi başarıyla temsil eden sanatçımız Buray, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi konserinde sevenleriyle buluştu. Son albümü Kehanet’in sevilen şarkılarından “Aşk Bitsin” ile sahneye çıkan Buray, hem etkileyici yorumu hem de sahnedeki görsel şovlarla dinleyiciyi mest etti. “Sahiden”, “Olmadı”, “İstersen”, “Kış Bahçeleri”, “Tac Mahal” ve “Mecnun” gibi sevilen şarkılarını sahnede görsel efektlerle ve salonu dolduran seyirciyle hep birlikte seslendiren ünlü sanatçımız, “Ben Ölmeden Önce” şarkısında da Emrah Karaduman’la sahne aldı. Doğukan Gençer dans ekibinin de eşlik ettiği konseri 2019 yılının radyolarda en çok çalan şarkısı seçilen “Kabahat Bende” ile tamamlayan Buray, seyirciden gelen yoğun talep üzerine “Aşk mı Lazım” ile tekrar sahneye döndü.

Buray’dan kadınlar günü mesajı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sahneden kutlayan Buray, “Kadınlar, hayatımızın en değerli varlıkları. Dünyayı Kadın Güzelleştirir” diyerek “Sen Sevda Mısın” şarkısını kadınlar için seslendirdi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar