Burak Özçivit, Fahriye Evcen’in kına gecesinde davul şovu yaptı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’in kına gecesinde davul şovu yaptı

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit evlilik için artık saatleri sayıyor. Evcen, dün Gayrettepe’de bir otelde kına gecesi düzenledi. Kınayı basan damat Burak Özçivit davul çaldı, zeybek oynadı.

Üç yıllık aşklarını 29 Haziran günü nikâh masasına taşıyacak olan Burak Özçivit – Fahriye Evcen çifti önceki akşam Gayrettepe’de bulunan bir otelin teras katında kına gecesi düzenledi. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in aileleri yanı sıra yakın dostları Sinem Kobal, Aslı Enver ve Ebru Akel de gecede yerini aldı.

kina1


“HERKESE EVLİLİĞİ TAVSİYE EDERİM”
Evcen’i bu mutlu gününde Sinem Kobal, Ebru Akel, Aslı Enver gibi birçok ünlü isim yalnız bırakmadı. Geceye yalnız katılan Kobal, “Fahriye’nin bu keyifli gecesine ortak olmak için katıldım. Onlar birbirlerine çok yakışan ve uyumlu bir çift. Zaten mutlular, mutlulukları daha da artacak. Evli olmak çok güzel, aile olmak çok anlamlı. Aranızda evli olmayan varsa tavsiye ederim” şeklinde konuştu. Eşi Kenan İmirzalıoğlu’yla geçtiğimiz sezonu dinlenerek geçirdiğini söyleyen Sinem Kobal, “Geçen seneyi çalışmayarak birbirimize ayırmıştık. Şimdi tatil bitti. Kenan filme başladı. Benim de görüşmelerim vardı. Yeni sezonda inşallah ekranda olacağız” dedi.

kina


DAMAT KINAYI BASTI

Adet gereği kına gecesine gelen Burak Özçivit, otel girişinde muhabirlere açıklamada bulundu. Oyuncu, “Baskına geldik. Çok heyecanlıyım. Bu mutlu anımızda bizlerle olduğunuz için sağ olun” dedi. Arkadaş grubuyla eğlencenin yapıldığı teras bölümüne çıkan Burak Özçivit, sabahın ilk ışıklarına kadar Fahriye Evcen’le dans etti. Bir ara eline davul alan Özçivit, çalan müziğe eşlik edip ritm tuttu. Bu sırada Fahriye Evcen danslarıyla sevgilisi Burak Özçivit’e eşlik etti.

karefahriye

Gecede tüm detaylar düşünülmüştü. Evcen’in kına gecesi süsleri titizlikle hazırlanmıştı.

burakm3

HAYRANLARI KUYRUK OLDU
Burak Özçivit – Fahriye Evcen çiftinin Arap hayranları sosyal medyadan kına gecesinin yerini öğrenip, Gayrettepe’deki otele akın ettiler. Ünlü çifti görmek isteyen Arap hayranları saatlerce otelin önünde beklediler.

burak4

Tüm dostları sırayla çiftle birlikte kamera karşısına geçip fotoğraf çektirdi.

akel

Fahriye Evcen kına gecesinde askılı bir elbise giydi. Güzel oyuncu elbisesini uzun tül bir kuyruk ile detaylandırdı.  Gecenin en neşeli ismi ise Burak Özçivit’ti. Davul çalıp zeybek oynayan yakışıklı oyuncunun mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İşte Özçivit’in davul çaldığı o anlar

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar