Magazin

Bugün bayram


ZENGİN PROGRAMLAR, COŞKULU EĞLENCE: Aile ziyaretlerinin ardından eğlenceli hoş vakit geçirmek isteyenler için bayramda ülkemizdeki mekanlar da dolu dolu programlar hazırlarken 5 yıldızlı hoteller de Nilüfer, Serdar Ortaç, Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Gülşen, Sibel Can ve Ferhat Göçer gibi ünlü sanatçılarla bayramı bayram edecek. Hotellerin yanı sıra restoranlar, meyhaneler barlar da zengin programlarıyla ülke insanına şeker tadında bayram yaşatacak

Ülkemizde ve Türkiye’de kutlanan ve 3 gün boyunca sürecek olan Şeker Bayramı’nın bugün birinci günü… Her yerde adeta bayram havası yaşanacak. Büyüklerin elleri öpülecek, küsler barışacak, çocuklar bayramlıklarıyla şeker ve haçlıklarını alacak, aile ziyaretleriyle hoş sohbet saatler yaşanacak.Aile ziyaretlerinin ardından eğlenceli hoş vakit geçirmek isteyenler için bayramda ülkemizdeki mekanlar da dolu dolu programlar hazırlarken 5 yıldızlı hoteller de Nilüfer, Serdar Ortaç, Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Gülşen, Sibel Can ve Ferhat Göçer gibi ünlü sanatçılarla bayramı bayram edecek. Hotellerin yanı sıra restoranlar, meyhaneler barlar da zengin programlarıyla ülke insanına şeker tadında bayram yaşatacak.

Ramazan Bayramı dolayısıyla birçok ünlü sanatçı ülkemizde sahne alacak. Konuklarına dolu dolu bir bayram yaşatmak isteyen hoteller, sahnelerinde ünlü sanatçıları ağırlayacak.  Beş yıldızlı hotellerin yanı sıra ülkemizdeki restoranlar, meyhaneler barlar da dolu ve zengin programlar hazırladılar.
Bayram tatilini ülkemizde dolu dolu yaşamak isteyen ülkemiz insanı ve tatilciler zengin eğlence yelpazesiyle şeker tadında bayram yaşamanın keyfini çıkaracak.
Ayrıca H&V Ajans’ın Simle Butik’in birbirinden güzel abiyelerini ve FG Energy İçecekleri’ni tanıtacağı defilesi de bugün Viva Casino’da gerçekleşecek. Defilede H&V Ajans mankenlerinden Simge, Victoria, Cennet, Yana, Bricitta, Ruken boy gösterecek.
Ramazan Bayramı’nda ülkemizdeki beş yıldızlı hoteller ve diğer eğlence mekanlarında sahne alacak bazı isimler şu şekilde:Başa dön tuşu