Diğer SporlarSpor

Buğra ve Merve Bu kez Alanya’daÜlkemizi Türkiye Milli Takımı adına temsil eden voleybolcularımız Buğra Eryıldız ve Merve Çelebi, FIVB Star 1 Alanya  etabı için çalışmalarını Antalya’da sürdürüyor.

İKİNCİ AYAK 31 MAYIS’TA
FIVB Star 1 Alanya etabı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren sporcularımız Buğra Eryıldız – Merve Çelebi takım arkadaşları ile Antalya’da kampta bulunuyorÜlkemizi Türkiye Milli Takımı adına temsil eden voleybolcularımız Buğra Eryıldız ve Merve Çelebi, FIVB Star 1 Aydın etabının ardından 31 Mayıs’ta başlayacak olan Alanya etabında mücadele edecekler.

FIVB Star 1 Aydın etabında gruplardan çıkamayan Buğra Eryıldız – Aleyna Vance ve Merve Çelebi – Müge Ocaktan bu kez Alanya’da korta çıkacaklar.

 

Antalya’da kampa girdiler

Buğra Eryıldız – Aleyna Vance ve Merve Çelebi – Müge Ocaktan ikilileri 31 Mayıs’ta Alanya’da gerçekleşecek olan sezonun ikinci FIVB Star 1 etabı için hazırlıklarına ayni hava koşullarına sahip olan Antalya’da devam ediyorlar.

Alanya’da 31 Mayıs Perşembe günü başlayacak organizasyon için kamp yapan sporcularımız hafta için bu şehre gidecekler.

 

İlk turda galbiyet alamadılar

Türkiye Milli takım adına mücadele eden sporcularımız Aydın’daki etapta Buğra Eryıldız D grubunda,  Merve Çelebi ise B grubunda mücadele etmiş ama galibiyet alamamışlardı.

 

Başa dön tuşu