Biyer eğlenceleri vazgeçilmiyor…

24 Mart 2013 Pazar | 13:19

n Bahar mevsiminde Lefkoşa geceleri, Biyer Cafe’de Grup Frekans eşliğinde eğlenirken Biyer Restaurant’ta ise İlker ve ekibi ile eğlence samimi bir atmosfere bürünüyor

Dereboyu’nun serin akşamlarında sıcacık bir atmosfer yaratan Biyer Cafe ve Biyer Restaurant özellikle hafta sonu gecelerinde eğlenceli programlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Hafta sonlarında Biyer Cafe’nin sahnesine taht kuran Grup Frekans’ın zengin repertuarları gençleri üzerine çekiyor.
Mekanda geçtiğimiz akşam Frekans ile yaşanan eğlenceye yine diyecek söz yoktu. Gençlerin bir yandan yiyeceklerini atıştırıp içeceklerini yudumlarken bir yandan da sohbetler ettiği gece, Frekans’ın şarkıları ile oldukça renklendi.

Grubun keyif dolu repertuarına hep bir ağızdan eşlik eden gençler bu sayede neşeli bir gece geçirme fırsatı yakaladı.

Müzik ziyafeti çektiler
Biyer Cafe’nin Öldüren Şampanya ile hayat bulduğu serin mart gecesinde Biyer Restaurant’ta eğlenceden geri kalmadı. Udi İlker ve ekibinin sahne aldığı mekanda konuklar birbirinden güzel şarkılar eşliğinde gönlünce eğlenme olanağı buldu.

Udi İlker ve ekibi hit şarkılardan oluşan repertuarıyla eğlenme olanağı bulan konuklar bir ilkbahar gecesini daha capcanlı bir şekilde yaşama şansı yakaladığı için hallerinden son derece memnun görünüyordu.