Diğer SporlarSpor

Bisikletçilerimiz Antalya’da kürsüdeKKTC Bisiklet Federasyonu Milli Takımı Kafilesi Antalya’da 3 gündür devam etmekte olan “Ali Hüryılmaz Türkiye Şampiyonası 6.Etap Kapanış” yarışlarının finalinde güzel bir başarı elde etti.

Genç takım kürsüde

Genç erkekler kategorisinde mücadele eden Mert Hançerli, Mazhar Moda ve Hasan Şentürk’ten oluşan takımımız genel klasmanda Türk Telekom ve Lassa Cycling ardından 3.sırada yer alarak uzun bir aradan sonra yeniden Türkiye’de kürsüye çıkmayı başardılar.


Merin ikinci, Yağmur üçüncü

Genç kızlarda Merin Serdarlılı ikincilik madalyası kazanırken, kadınlar kategorisindeki sporcumuz Yağmur Aydındağ ise üçüncülük madalyasının sahibi oldu. Bireysel takımları adına Antalya’ya giderek yarışlarda mücadele eden Metin Senova (A Takımı) Master +50’de Büyük erkekler kategorisinde de Mehmet Sevinç (A Takımı) yol yarışında dördüncülük elde etti. Final günündeki kriteryum yarışlarında Soner Akbaş (NHG Team) ilk 10 sıra içerisinde finişe ulaştı. Bisiklet kafilesi bugün öğleden sonra yurda dönecek

 

Üney: Hak ettiler

Milli Takımlar Antrenörü Zihni Üney yaptığı açıklamada: “Türkiye’deki sezonun son yarışlarına daha önce de söylediğim gibi güzel bir hazırlık süreci geçirdik. Sporcular disiplinli olarak antrenman programlarına uydular ve kendilerine inandılar. Neticesinde de hak ettikleri gibi kürsüde yer almayı başardılar. Hepsini canı gönülden tebrik ederim.” dedi.

 

Başa dön tuşu