Köşe Yazarları

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ


Haftanın Nikahı
Meluşa’dan Nebile ile Ahmet Köseoğlu’nun kızları Perihan Hanım ile Kazafana köyünden Emine ile Ali Kaya’ın oğulları, genç polislerimizden Necmi Bey geçtiğimiz  hafta ailevi bir törenle nikah oldular. Gençlere saadet dolu günler dileriz. (1957)

***

Meluşalı Arif Dayı
Geçtiğimiz günlerde Meluşalı Arif dayımız yabanlık elbiseleri ile bir hatıra fotoğrafı çekti. Arif dayımıza sağlık ve afiyet dolu günler dileriz.

***

Lucy Teyze
İskele’nin tanınmış tüccarlarından Beyrutlu Mustafa (Alicik) dayımızın eşi Lucy teyze geçtiğimiz günlerde deniz kenarında kızları ve torunları ile birlikte bir hatıra fotoğrafı çekti. Fotoğrafta yer alanlar, damadı Fadıl Hindi, kızı Buran, Lucy, kızı Nur, önde torunları Mustafa, Hasan, Enver ve Halil.

***

Kiracıköy Polisleri
Kiracıköy Polis Karkolu’nda görev yapan polislerimiz zabitleri Niyazi Efendi ile birlikte bir hatıra fotoğrafı çektiler. Önde ortada oturan Niyazi Efendi (Sarıkamış)’tır.

*** 

Haftanın Gençleri
İskeleli gençler geçtiğimiz günlerde toplu bir hatıra fotoğrafı çektiler. Çoğunluğu futbolcu olan gençlerimizin isimleri ise şöyledir. Ayakta duranlar; Hasan Abdülli, Derviş Şeytan, Fadıl Hindi, oturanlar; Hüseyin Baduna, Erol Öztürk ve lakabı doktor olan Hüseyin.

 Başa dön tuşu