Magazin

Bir başka “alem”lere dalacaklar  
ALEM-İ ADASTRA VE ASLI KÖSE ZAMANI: Gece hayatının hareket duraklarından olan Girne’deki Perrachica, sevilen besteci-prodüktör Aslı Köse’nin Alem-i Adastra coşkusuyla eğlenceye doyacak

Girne’nin eğlence duraklarından Perrachica yarın akşam unutulmaz bir coşkuya imza atacak. Türkiye’nin başarılı Besteci-Prodüktör Aslı Köse’nin yeni live projesi olarak dramatik temalar üzerine kurulu, melodik geçişlerden oluşan müzikal bir bütünlüğü sunan Almem-i Adastra yarın akşam Perrachica’yı coşturacak. Sahnede farklı estetik anlayışlara sahip müzisyenlerle beraber elektronik ve akustik sesleri harmanlayarak dinleyiciyi adeta yıldızlarla donatılmış bir yolculuğa çıkaran performansın tadına doyum olmayacak.
 Eğlence beyaza bürünecek

Perrachica’da 12 Ağustos Cumartesi gecesi ise coşku dolu “Luxify Diamond White Party” konuklarla buluşacak. Birbirinden enerji dolu setler ve özel dans şovlarıyla hareketlenecek olan gecede beyaz konsepti yaşanacak. Eğlence severler için üst üste muhteşem partiler hazırlayan mekan önümüzdeki hafta sonu çok konuşulacağa benziyor doğrusu.

Başa dön tuşu