Magazin

Beren Saat: Hamilelik süper gidiyor


Eşi Kenan Doğulu ile birlikte aile dostları Murat Başoğlu’nun Bodrum’daki evine yemeğe giden güzel oyuncu, “Hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna verdiği cevapla kafaları karıştırdı

 • 1

  ARKADAŞ ZİYARETİ

  ARKADAŞ ZİYARETİ
  Bodrum tatillerine devam eden Kenan Doğulu-Beren Saat çifti, önceki gün akşam yemeğini yakın arkadaşları Murat Başoğlu’nun Gündoğan’daki evinde yedi.
 • 2

  KAFALARI KARIŞTIRDI

  KAFALARI KARIŞTIRDI
  Bir süredir ABD’de hamilelik tedavisi gördüğü konuşulan güzel oyuncu, girişte muhabirlerin “Hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna “Süper” diye cevap vererek kafaları karıştırdı.
 • 3

  KENAN GÜLÜMSEDİ

  KENAN GÜLÜMSEDİ
  Eşinin sürpriz çıkışı sonrası soruların hedefi olan Doğulu ise konuşmak yerine gülümseyerek hamilelik şüphesini artırdı.
 • 4

  “SİZDEN KAÇMIYOR”

  "SİZDEN KAÇMIYOR"
  Sorulardan kaçmak için telefonla konuşuyormuş gibi yapan Doğulu, bir muhabirin durumu fark etmesi ve telefonun kapalı olduğunu söylemesi üzerine gülerek “Sizden bir şey kaçmıyor” dedi.
 • 5

  JANDARMAYA HABER VERDİ

  JANDARMAYA HABER VERDİ
  Murat Başoğlu, kapıdaki gazetecileri uzaklaştırmak için jandarmaya haber verdi. Oyuncunun şikâyeti üzerine olay yerine gelen kolluk kuvvetleri, sokağın kamuya açık alan olduğunu belirterek işlem yapmadı.
 • 6

  İLK DEFA BÖYLE CEVAP VERDİ

  İLK DEFA BÖYLE CEVAP VERDİ
  Beren Saat hakkında daha önce de hamile olduğu yönünde çeşitli iddialar ortaya atılmış ancak 32 yaşındaki oyuncu konu hakkında sessiz kalmış ya da iddiaları yalanlamıştı. Saat ilk defa hamilelik sorularına farklı cevap verdi.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı