Bayram Çocuklara Güzel

16 Ekim 2013 Çarşamba | 11:14
Bayram Çocuklara Güzel
Kıbrıs Town Houses

 Lefkoşa Fuar Alanı’nda kurulan bayram yeri öğle saatlerinden itibaren sevimli konuklarını ağırlamaya başladı. Sabah saatlerini anne-babaları ile aile büyüklerini ziyaret ederek bayramlarını kutlamaya ayıran minikler öğle saatlerinden itibaren bayram yerini doldurmaya başladı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar bayram yerinde gönüllerince eğlenen çocukların gözdesi her zaman olduğu gibi uçaklar ve çarpışan arabalar oldu. Uçaklar ve çarpışan arabaların önünde zaman zaman uzun kuyruklar oluştu.

Bayram harçlıklarını harcadılar
Bayram yerinin haylazları, el öperek topladıkları harçlıklarını eğlenceye harcadı. Bayram yerinde kurulan stantlarda da küçüklerin ilgisini cezbedecek ürünler satışa sunuldu. Birbirinden renkli cicili-bicili kıyafetler çocukların ilgisini çekmek için stantlara dizilse de, en çok ilgi gören oyuncak satan stantlar oldu.
Trombolin keyfi
Bayram yerinde kurulan trombolin de çocukların ilgi odağı oldu. Özgürce zıplayıp seken çocukların keyif kahkahaları görülmeye değerdi.
At sefası
Bayram yerinde bu yıl ilgi odağı olan diğer bir eğlence ise at oldu. Mekanik ve elektronik oyuncaklardan hoşlanmayan veletler at binerek eğlendi.  Bayram yeri bayram boyunca çocukların hizmetinde olacak.