FutbolSpor

Basın mensupları Başat anısına sahaya iniyor


Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nin Omaç Başat anısına düzenleyeceği halı saha futbol turnuvası 4 Ekim’de başlıyor

 Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nin (KTSYD) uzun yıllardır düzenlediği ve geçen yıldan itibaren Omaç Başat anısına yapılan halı saha futbol turnuvası 4 Ekim tarihinde başlıyor.

KTSYD 2.Omaç Başat Halı Saha Turnuvası’na her yıl çok sayıda medya kuruluşu katılırken, bu yıl da turnuvaya ilginin yoğun olması bekleniyor. Yalnızca medya kurumunda çalışan personellerin katılabildiği turnuva, bu yıl lig usulüne göre oynanacak. KTSYD’den yapılan açıklamaya göre turnuvanın son başvuru tarihinin 29 Eylül Perşembe günü, saat 17.00’ye kadar olacağı duyuruldu. Turnuvada kura çekiminin ise 30 Eylül Cuma günü KTYSD’nin Lefkoşa’daki merkezinde yapılacağı belirtildi. Kura çekiminin saati ilerleyen günlerde belirlenecek.

Yapılan açıklamada ayrıca turnuva ile ilgili detaylı bilgi ve turnuva yönetmeliği için KTSYD Sekreterliği’ne (0392) 223 66 50 numaralı telefondan ulaşılması gerektiği belirtildi.

Geçtiğimiz yıl Omaç Başat ismiyle ilk kez yapılan turnuvada şampiyon Havadis Gazetesi olmuştu. Turnuvada ikinci Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) olurken, üçüncülük ise Yenidüzen Gazetesi’ne gitmişti.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı