Spor

Başarılılar ödüllendirildi


Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor

 

  1. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

Süper Lig’de 17. haftanın başarılıları olarak belirlenen Yalova Teknik Direktörü Derviş Kolcu, Yenicami futbolcusu Mehmet Altın ve hakem Serkan Şimşek, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta gerçekleşecek organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.

17.haftada konuk ettiği Gençler Birliği’ni 3-1 mağlup ederek zorlu karşılaşmadan 3 puan çıkarmayı başaran Yalova’nın teknik direktörü Derviş Kolcu haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

İki başkent ekibini karşı karşıya getiren mücadelede lider Yenicami, Gençlik Gücü’nü 2-0 mağlup ederken hem ligin ikinci devresinde hem de bu karşılaşmada gösterdiği performansla ön plana çıkan genç futbolcu Mehmet Altın haftanın futbolcusu seçildi.

Baf Ülkü Yurdu’nun, Dumlupınar’ı 2-0 mağlup ettiği düşme hattını yakından ilgilendiren haftanın kritik maçındaki kararları ve başarılı yönetimi ile haftanın hakemi ödülüne ise Serkan Şimşek layık görüldü.

  1. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olarak belirlenen Yalova Teknik Direktörü Derviş Kolcu’ya ödülünü ülkemizin önemli teknik adamlarından Turan Altay, haftanın futbolcusu seçilen Yenicami oyuncusu Mehmet Altın’a ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy ve haftanın hakemi olan Serkan Şimşek’e ise ödülünü KTFF-MHK Başkanı Sadık Özbilgehan takdim etti.

 Başa dön tuşu