Baf, şampiyonluk balosunda eğlendi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Magazin

Baf, şampiyonluk balosunda eğlendi

Telsim 2. Lig Batı Grubu’nda şampiyonluğa ulaşarak yeniden 1. Lig’e yükselen Baf Ülkü Yurdu’nda şampiyonluk balosu coşku ve eğlence dolu geçti

Malpas Hotel’in balo salonu dolduranlar “Ben Baflıyım” şarkısını hep bir ağızdan söyleyerek geceye adeta damga vurdular


SOS Müzik Grubu’nun müzikleri ile geceye başlarken, Baf Ülkü Yurdu camiası Malpas Hotel’in balo salonunu doldurdu.
Baloya CTP Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Maliye Bakanı Ersin Tatar, UBP Milletvekilleri Kemal Dürüst ve Türkay Tokel’in yanı sıra Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Kadri Fellahoğlu ile Güzelyurt Belediyesi Başkanı Mahmut Özçınar da katıldı.

 

Atasayan: Baflı olmak ayrıcalıktır

Gecede konuşma yapan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan eniştesinin kendisini Baf maçlarına götürdüğünü ve bu maçlar vesilesi ile Baf takımı ile haşır-neşir olduğunu ifade etti. Zamanında Ergin Bey’in kendisini Baflı yaptığını ve yıllarca Baf’ta futbol oynadığını da söyledi. Atasayan şöyle devam etti: “Baflı olmak ayrıcalıktır. Baf’a uzun yıllar hizmet verdiğim için çok mutluyum. Son yıllarda ekonomik nedenlerden dolayı Baf Ülkü Yurdu da etkilendi. Ancak başkan Sertel Berberoğlu ve ekibi, mazisi başarılarla dolu olan takımı daha iyi noktaya taşıyacaktır. Tebrikler ve başarılar Baf Ülkü Yurdu.”

Berberoğlu: Daha iyi yerlere geleceğiz

Baloda son olarak söz alan Baf Ülkü Yurdu Başkanı Sertel Berberoğlu baloya katılan tüm Baflılara teşekkür etti. Berberoğlu konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza, teknik kadromuza, futbolcularımıza, bizi maddi-manevi destekleyen camiamıza ve taraftarlarımıza teşekkür ederim. 1. Lig’e çıkmamızda hepsinin emeği büyüktür. Verdiğimiz söz vardı. Bunu yerine getirdik. Şimdi daha da iddialıyız. Desteğiniz ile daha üst liglere de çıkacağız.”

Plaketler verildi

Konuşmalarında ardından ise plaket törenine geçildi. Baf Ülkü Yurdu Başkanı Sertel Berberoğlu etkinliklerde katkısı olan Gülten Uyal’a, eski kulüp başkanları Ramadan Erkiner, Hasan Gürses, maddi-manevi destek veren Orhan Şevket ve Oğluları Ltd.’ye, Ömer Çıralı’ya, Aysın Volkan (Kampa), Tezel Muharrem, Mehmet Ali Salih ve maddi-manevi katkısı olanlara plaketler verildi.

Hep birlikte “Ben Baflıyım” şarkısı söylendi

Gecenin sonunda pisti dolduran Baf Ülkü camiası hem hareketli müziklerde oynadılar hem de eşleri ile birlikte dans ettiler ve takımlarının şampiyonluk balosunda eğlenceli bir gece geçirdiler.
Özellikle salonu dolduranlar “Ben Baflıyım” şarkısını hep bir ağızdan söyleyerek geceye adeta damga vurdular.
Organizasyonun konuşmacılığını yapan yönetim kurulu üyesi Mehmet Kadri de tüm davetlilere teşekkürlerini iletti. Teknik kadro, futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri son olarak pasta kesimi de gerçekleştirdiler.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar