Diğer SporlarSpor

Badmintoncularımızdan ilk günde 13 galibiyet

KKTC U19 Badminton Milli Takımı sporcularımız, Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası’nın ilk gününde 13 galibiyet elde etti

KKTC U19 Badminton Milli Takımı sporcularımız, Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası’nın ilk gününde 13 galibiyet elde etti.

Tek kızlarda Özgem İpek Öğe, Beste Aydoğan, Nehir Meral Deniz, Sıla Hacıarif ve Eren Özuyanık ilk maçlarından galibiyetle ayrıldılar.

Erkeklerde ise Seymen Gülay Deniz tek erkekler kategorisinde çıktığı iki maçı da kazanarak rakiplerini eledi ve 2 tur birden geçti. Arda Eroğlu ve Süleyman Gündüz de tek erkekler kategorisinde ilk turda galibiyet alan diğer sporcularımız oldular.

Çift kızlarda Özgem İpek Öge ve Beste Aydoğan ile Eren Özuyanık ve Sıla Hacıarif çifti rakiplerini elemeyi başardılar. Çift erkeklerde de Seymen G. Deniz ve Arda Eroğlu ile Süleyman Gündüz ve Adal Şadırvan çiftleri galip gelerek yollarına devam etti.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı