Diğer SporlarSpor

Badminton gençlerde Yakın Doğu çifte lider

Uçar Metal Gençler Liginin ikinci hafta maçları tamamlanırken Yakın Doğu Üniversitesi hem kızlarda hem de erkelerde lider durumda bulunuyor.

Toplam 7 karşılaşma oynanan 2. haftada Yakın Doğu Üniversitesi Girne Üniversitesi ve Akdeniz Spor Birliği maçlarını kazanarak yenilgisiz yollarına devam ettiler.

YDÜ lider

Hem kızlarda hem erkeklerde yenilgisiz liderliğini sürdüren Yakın Doğu’yu, Girne Üniversitesi ve Akdeniz Spor Birliği averajla takip ediyor.

Çekişmeli maçlara sahne olan 2. hafta karşılaşmalarında, Akdeniz Spor Birliği kız ve erkek takımları, Net Sporu Kız ve Erkeklerde tüm setlerin uzatmalara kalmasının ardından zor da olsa 3-2 yenmeyi başardı.

Gençlik Gücü erkek takımı Kültür Spor takımını 3-2 mağlup ederek ilk galibiyetini alırken, Kültür Spor ve Net Spor Kulübü haftayı mağlubiyetle kapattılar.

Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi rakiplerini rahat geçerken, özellikle Net Spor ve Akdeniz Spor Birliği kız maçı çok heyecanlı ve çekişmeli bir şekilde geçti ve uzatmalara kalan setlerin sonunda hata yapmayan Akdeniz Spor Birliği maçı 3-2 kazanmayı başardı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı