Aziz Şahin Yaşamını Yitirdi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 23, 2024
Kıbrıs

Aziz Şahin Yaşamını Yitirdi

Aziz Şahin Yaşamını Yitirdi

TRAFİK KAZASINDA AĞIR YARALANAN AZİZ ŞAHİN HAYATINI KAYBETTİ

İskele-Ercan anayolunda 24 Eylül’de meydana gelen trafik kazasında Ağır yaralanan 31 yaşındaki Aziz Şahin hayatını kaybetti.


Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde müşahede altına bulunan Şahin dün akşam saat 20.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

 

GÜVERCİNLİK’TE KUNDAKLAMA

Güvercinlik’te kalmasına izin vermediği gerekçesiyle, kardeşi Murtaza Aladağ’a ait tek odalı ağıl evini kundaklayan, M.A. (E-40) tutuklandı.

M.A., ağıl evinin perdesini tutuşturup evi ateşe verdikten sonra, ağıl içerisinde bulunan bir romork saman ile 12 rulo balyayı yakmak suretiyle kundakladı.

Çıkan yangın soncu ev ve içerisindeki eşyalar ile balyalar, evin damında bulunan 24 kereste, 20 çinko ile oda içerisinde bulunan 1 çamaşır makinesi, 1 televizyon, 2 koltuk, 8  lambri tahta tamamen, 1 buzdolabı, 1 ahşap elbise dolabı, 1 üç kişilik koltuk, 12 lambri tahta ise kısmen yandı.

M.A.’nın yapılan ileri sorgulamasında; 25-29 Eylül tarihileri arasında, Güvercinlik'te Hamdi Aladağ’ın sorumluluğunda bulunan ağıl içerisinden de üç kuzu çaldığı tespit edildi. M.A. tutuklandı.

 

GİRNE’DE KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

Öte yandan, Girne’de O.S.’nin (E-30) ikametgahında yapılan aramada, yaklaşık iki buçuk gram ağırlığında, sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir paket ile uyuşturucu madde içerdiğine inanılan dört adet hap bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen M.S (E-25) , T.D. (E-33) ile M.K. (E-24) tutuklandı.

 

LEFKOŞA’DA EV AÇMA VE HIRSIZLIK

Lefkoşa'da, Muhammad Farooq'a ait ikametgahtan Pakistan pasaportunu çalıp, bahse konu pasaport ile dün Ercan Hava Limanı’ndan yurt dışına çıkış yapmak isteyen A.C. (E-19) tutuklandı.

 

GAZİMAĞUSA’DA HIRSIZLIK

Öte yandan, Gazimağusa’da 8 bin 625 karton sigara çalındı.

Polis Basın Bülteni’nde olay şöyle aktarıldı: “Gazimağusa’da, bir iş yeri direktörü Mohammad Daboul tarafından, Serbest Liman içerisinde bulunan ve sorumluluğunu M.E.’nin (E-40) yaptığı, Port İsbi Cyprus Free Zone Marine Logistic Service Ltd isimli özel serbest bölgeye emanet olarak bırakılan 17 bin 250 karton sigaranın 8 bin 625 kartonu M.E. ve H.K. (E-32) tarafından çalınmıştır. Adı edilenler tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.”

 

GİRNE’DE HIRSIZLIK

Girne’de, yapımı devam eden öğrenci yurdu inşaatında muhafaza edilen Salih Konti’ye ait toplam 100 bin TL değerindeki muhtelif kalıpçı malzemeleri K.T. (E-43) tarafından çalındı.

Olay sonrasında adı edilen tutuklandı.

 

ALSANCAK’TA KASTİ HASAR VE CİDDİ DARP

Alsancak’da ise T.V. (E-49), N.V.(E-30),  T.V.(E-64) aralarında yaşanan kira anlaşmazlığı nedeniyle, Ertuğrul Akgül’ün kirasında bulunan Türkü Bar isimli işletmenin iki vitrin camı ve dört ahşap mamul sandalyeyi kırdı.

Adı edilenler ayrıca Erol Akgül ve Aydın Akgül’ü vücutlarının muhtelif yerlerine vurmak suretiyle ciddi şekilde darp etti.

Olay sonrasında bahse konu şahıslar tutuklandı.

 

AVTEPE’DE YANGIN

Avtepe köyünün girişinde, henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı meydana gelen yangında, bir şahsa ait bir dönümlük arazi içerisinde bulunan kuru otlar ile birlikte 80 m uzunluğunda damlama su borusu, 4 incir, 1 zeytin ve 3 badem ağacı kısmen yandı.

Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Olaylar hakkındaki polis soruşturmasının devam ettiği kaydedildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar