Magazin

Ayşegül Zaı̇m’e “Ve Geldi Aşk”

EVLİLİKTEN SONRA KLİP MÜJDESİ:

Kısa bir süre önce dünya evine giren ülkemizin sevilen sanatçısı Ayşegül Zaı̇m şimdi de “Ve Geldi Aşk” klibinin müjdesiyle takipçilerini sevindirdi

Ülkemizin sevilen sanatçısı AyşegüL Zaı̇m’den takipçilerine klip müjdesi geldi. Eylül ayı içinde yaşamını iş adamı Gazi Güney ile birleştirip hayranlarına sürpriz yapan Ayşegül Zaı̇m ikinci bir sürprizi de sevilen şarkısı “Ve Geldi Aşk” için çektiği kliple yaptı.

Yoğun konser ve televizyon programı çekimleri arasına bir de düğün heyecanını sıkıştıran başarılı sanatçı “Ve Geldi Aşk” şarkısının klibi için düğün günü kamera karşısına geçti. Gayıt Guyut Film ekibi tarafından çekimi yapılan, yönetmenliğini Suphi Değer’in, görüntü yönetmenliği ise Suad Suı̇çmez’in yaptığı klip çekimlerinde 5 kişilik bir ekip ve bir Drone sanatçıya eşlik etti.

Girne’deki bir otelin evsahipliğinde yapılan çekimler şimdi montaj masasında. Klipte, eşinin de sürpriz yaparak Ayşegül Zaı̇m’e eşlik ettiği sahneler çok konuşulacak gibi görünüyor Ayşegül Zaı̇m’in son klibi “Ve Geldi Aşk” montaj ve post prodüksiyon sonrası, yılbaşından önce sevenleriyle buluşacak.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı