Magazin

Athena UKÜ’de esti geçtiUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ)’nde bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen Bahar Şenlikleri, Türkiye’nin sevilen ska ve punk rock grubu “Athena” konseri ile son buldu.
Geçtiğimiz cumartesi akşamı yapılması planlanan ancak yağmur nedeniyle önceki akşam pazar akşamı yapılan konsere ilgi yoğundu.
Şenliklerin son gününde UKÜ Amfi Tiyatro’da sahne alan Athena grubu “Arsız Gönül”, “Serseri Mayın”, “Öpücük”, “Skalonga” gibi şarkıları ile sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşattı.
Alanı dolduran kalabalığı yerlerinde bir an olsun durdurmayan coşturan Athena eski yeni albümünden birçok parçaya yer vererek hayranlarını coşturdu.Konser sonrası Athena grubunun kurucu üyelerinden Hakan Özoğuz ve klavyeci Emre Ataker UKÜ Haber Ajansı’nın sorularını yanıtladı.
Kuzey Kıbrıs’a en son geldiklerinde de çok mutlu döndüklerini ifade eden grup üyeleri, “Kıbrıs ikidir bizi çok sevindiriyor ve şaşırtıyor. Kalite olarak çok güzel. Daha çok gelmeyi umut ediyoruz” dedi. 
Yeni albüm hazırlıklarına son bir aydır devam ettiklerini belirten grup, “’Pis’ albümü gerçekten kendi karakterimizi en iyi yansıttığımız albüm” diye konuştu. Grup üyeleri şu an hazırladıkları albümün de aynı karaktere sahip olduğunu belirterek, “Kısık ateşte bir aydır pişiyor. Bakalım ‘Pis’in yerini tutabilecek mi?” dedi.

Başa dön tuşu