At yarışlarında Aner damgası - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 21, 2023
Diğer SporlarSpor

At yarışlarında Aner damgası

At ile Engel Atlama

2017 sezonunda katıldığı “At ile Engel Atlama” yarışışlarında aldığı derecelerle dikkat çeken Aner Atlı Spor Kulübü Antrenörü ve Sporcusu Arda Aner, 2018 sezonunda da aynı başarı ile zirvede kalmaya devam ediyor

Binicilik Federasyonu’nun düzenlediği “At ile Engel Atlama” yarışmalarının üçüncüsü geçtiğimiz Pazar günü Aner Atlı Spor Kulübü’nde yapıldı.


Aner Atlı Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonu, Başbakan Tufan Erhürman ve Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu ve yüzlerce at sporlarına gönül veren kişiler izledi.

At ile Engel Atlama

“At ile Engel Atlama” yarışmaları 5 etapta yapıldı.

5 yarışın 3’ünde birinci olan Aner Atlı Spor Kulübü, diğer yarışlarda da 2’ncilik ve 3’üncülük alarak dikkatleri üzerine çekti.

At ile Engel Atlama

Aner: Hedef daima ileri

Aner Atlı Spor Kulübü Antrenörü ve Sporcusu Arda Aner, Havadis’e yaptığı açıklamada, “Aner Atlı Spor Kulübü’nün kuruluşunun ilk yılında öğrencileri ile birlikte zirvede olmanın gururunu yaşadığını belirterek her geçen gün öğrencilerinin daha ileriye gittiğini söyledi.

Aner, hedeflerinin daha birçok başarıya imza atmak olduğunu belirterek şunları söyledi: “Aner Atlı Spor Kulübü henüz bir yaşında olmasına rağmen çeşitli başarılara imza atarak ülkede kısa sürede adını duyurmayı başardı. Kulübün sporcu sayısı da giderek artmaktadır bu da kulübümüzün başarısının bir göstergesidir. ‘Daima ileri’ hedefi ile önümüzdeki yarışlarda Aner Atlı Spor Kulübü ailesi olarak birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum.”

At ile Engel Atlama

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar