Asya bebeğin babasından Capital Group’a teşekkür - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Aralık 1, 2023
KıbrısSürmanşetYaşam

Asya bebeğin babasından Capital Group’a teşekkür

Capital group asya bebek yardım

Asya bebek için oluşturulan kampanyaya destek veren Capital Group’a Asya bebeğin babası Ozan Polatlı’dan teşekkür ziyareti.

Capital Group, SMA hastalığı nedeniyle Güney Kıbrıs’ta tedavi gören Asya bebek için oluşturulan kampanyaya destek olmaya devam edecek.

Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun, sürecin çok masraflı olduğunu ve herhangi bir ailenin tek başına süreci yürütemeyeceğini belirterek, “Bu toplumsal dayanışmaya biz de başından itibaren destek olduk. İnşallah, Asya bebek iyi olana kadar da destek vermeye devam edeceğiz” dedi.


Şirket yetkilisi Alev Şensoy ile bir araya gelen Asya bebeğin babası Ozan Polatlı Capital Group’a teşekkürlerini iletti.

Ozan Polatlı yaptığı paylaşımda “Bugün Capital Grup’un misafiriydik. Kampanyamız boyunca bizlere destek olan Capital Grup ailesinden Alev Sensoy ile birlikteydik. Tekin ARhun’un öncülüğünde kampanyamızda bizlere destek olan bu güzel aile, Asya’mızın şu anki ve genel durumu hakkında bilgi alarak bundan sonraki süreçte de bizlere destek olacakları bilgisini verdiler. Bu uzun yolda bizlere destek olan Tekin ARhun’a ve Alev Sensoy’a çok teşekkür ederiz🦋” ifadelerini kullanarak Tekin Arhun’a ve Alev Sensoy’a teşekkür etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar