Oyun

Assassin’s Creed Odyssey çıkış tarihi, fiyat ve sistem gereksinimleri

Ubisoft, geçtiğimiz ay gerçekleşen E3 2018 konferansının sonunda Assassin’s Creed: Odyssey’i sergiledi. Antik Yunan’da geçecek oyunda bu defa ana karakter olarak iki seçeneğimiz bulunacak. Peki Assassin’s Creed Odyssey ne zaman geliyor? Assassin’s Creed Odyssey sistem gereksinimi nasıl?

Assassin’s Creed: Odyssey, serinin önceki oyunundaki RPG temasını daha da öteye taşıyor. Seçimler, hikâyeyi tamamen etkiliyor. Oyunun başında ana karakter olarak biri erkek biri kadın olarak iki seçeneğimiz bulunuyor. Erkek karakterimizin adı Alexios, kadın karakterimizin adı ise Kassandra.

Oynanış videosunda gösterilen kalabalık kara savaşları bir hayli etkileyici duruyor. 300 kişiye varan savaşlara dalıp düşmanları süpürmeye çalışacağız.

Assassin’s Creed Odyssey, geçtiğimiz ay bizlere sunulan bir oynanış videosu ile birlikte, resmi çıkış tarihine kavuştu. Oynanış videosu içerisinde belirtilen bilgilere göre Assassin’s Creed Odyssey çıkış tarihi, 5 Ekim 2018 olarak belirlenmiş bulunuyor. Oyunun normal sürümünün ön sipariş fiyatı 209 TL. Bir sonraki paket olan Deluxe ise, 239 TL’ye sunuluyor. Assassin’s Creed Odyssey Gold paketi 349 TL’lik fiyat etiketine sahip. Ultimate sürümü ise 385 TL.

ASSASSİN’S CREED: ODYSSEY MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz ya da AMD FX-6350 @ 3.9 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD R9 270

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 42 GB kullanılabilir alan

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı