Arıklı: Metehan’a 50 metre uzunluğunda olimpik havuz yapacağız - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Mart 24, 2023
SporSürmanşet

Arıklı: Metehan’a 50 metre uzunluğunda olimpik havuz yapacağız

erhan arıklı

Su Sporları Federasyonu’nu kabul eden Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı rekortmen sporcularla buluşurken, olimpik havuz müjdesi de verdi.

Rekortmen su sporcuları, Başbakan Yardımcısı Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı ile bir araya geldi.

Görüşmede sporcular ve eğitmenleri, yetersiz durumlarda çalıştıklarını buna rağmen pes etmeyip başarılarını üzerine başarı kattıklarını söylerken, Bakan Erhan Arıklı onları mutlu edecek bir müjde verdi.


Arıklı konuşmasında “En büyük arzumuz Türkiye’de yarışabilecek sporcularımız olması ki daha motive olabilelim. Halkın psikolojik olarak ambargo fobisi yavaş yavaş ortadan kalkmalı. Gençlerimiz müsabakalara katılırken daha iyiye ulaşmak için yarışır ve sürekli derecesini yükseltmeye çalışır. Günün sonunda da daha iyi bir platformda yarışmak ister. Ülkede kalırsak ve bu şekilde yaşamaya devam edersek gençlerin motive olması mümkün değil. Başarılı sporcularımızı daha iyi motive edebilmek adına da özellikle rekortmen sporcularımız için ödüllendirme yapılacaktır bunun için tüm çalışmalarımız yapılmıştır. Ayrıca önümüzdeki yıl  Metehan’a 50 metre uzunluğunda olimpik havuz yapacağız.” dedi

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar