Spor

Ares’ten anlamlı duyarlılık


Ares Spor Kulübü Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde 2 oda yeniledi

Ares Spor Kulübü, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ndeki Kulak Burun Boğaz ve Göz Hastalıkları servislerinin bulunduğu bölümdeki iki odayı yeniledi. Sağlık Bakanı Ali Pilli, dün sabah hastaneyi ziyaret ederek yenilenen odaları inceledi.

Başhekim Dr. Adil Özyılkan ve Ares Spor Kulübü yetkilileriyle birlikte yenilenen odaları ziyaret eden Sağlık Bakanı Pilli, yapılanlarla ilgili bilgi aldı.

ÖZSOY: ANTRENÖRLER ÜCRETLERİNİ BAĞIŞLADI

Ares Spor Kulüp Başkanı Ahmet Özsoy, bir süredir yüzme antrenörlerinin ücretlerini almamasıyla biriken tutarla, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde iki odada tadilat yapmayı kararlaştırdıklarını belirtti. Özsoy, yenilenen oda yanı sıra 6 adet de infuzyon cihazı almak için sipariş verdiklerini söyledi.

Bu tür yardımların yaygınlaşmasını temenni eden Ares Spor Kulübü Başkanı Ahmet Özsoy, desteklerinin iş insanlarına örnek olması dileğinde de bulundu.

 

PİLLİ: SAĞLIĞA KATKI KUTSALDIR, HERKESE ÖRNEK OLSUN

Sağlık Bakanı Ali Pilli de, bu tür katkıların çok anlamlı olduğunu vurgulayarak, “Sağlığa yapılan katkı kutsaldır, önemlidir, değerlidir, inşallah herkese örnek olur” şeklinde konuştu.

Göreve geldiği günden itibaren altyapı konusunda titiz davrandıklarını ve altı aydır yaptıkları plan ve programlar sonucunda olumlu gelişmeler yaşandığını ifade eden Pilli, daha iyi ve güzel hizmet sunabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

 

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı