Magazin

Arar “Memleketim” dedi


 

TÜRK BAYRAKLARI EŞLİĞİNDE SÖYLEDİ: Türkiye’nin ünlü sanatçısı Funda Arar, “Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu”nda sevenleriyle buluştu. Konserine “15 Temmuz Şehitleri”ni anarak başlayan Arar, Türk Bayrakları eşliğinde “Memleketim” şarkısını söyledi ve seyirciler tarafından dakikalarca alkış yağmuruna tutuldu.Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Funda Arar, önceki akşam “Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu”nda sevenleriyle buluştu. Arar, güçlü sesi, dillerden düşmeyen şarkıları ve zarafetiyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Hoşgeldin” albümü ile müzik listelerini alt üst eden Funda Arar’ın güçlü sesi, hafızalara kazınan konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Muhteşem konserine “15 Temmuz Şehitleri”ni anarak başlayan Arar, Türk Bayrakları eşliğinde “Memleketim” şarkısını söyledi ve seyirciler tarafından dakikalarca alkış yağmuruna tutuldu.

Arar’a konser boyunca Harbiye’yi hınca hınç dolduran müzikseverler hemen her şarkıda hep bir ağızdan eşlik etti. Dev bir koro ile şarkılarını söylemenin mutluluğunu kelimelerle tarif edemeyeceğini belirten Arar, kendisine bu duyguyu yaşattıkları için tüm konuklara teşekkür etti.

funda (5) copy

funda (2) copy

funda (9) copyBaşa dön tuşu